Zabiegi Cennik

WYSZUKIWARKA ZABIEGÓW

Wybierz przynajmniej jedną kategorię,
a następnie kliknij szukaj

Wyszukaj po słowie kluczowym

Zabiegi
na twarz
Zabiegi
na ciało
Masaże i spa Rytuały Japońskie Dla mężczyzn Kwasy Trwała
depilacja
Pielęgnacja dłoni i stóp Fizjoterapia Trychologia Medycyna
estetyczna
Pakiety
zabiegowe
Zabiegi na twarz Zabiegi na ciało Masaże & SPA Rytuały japońskie Zabiegi dla mężczyzn Kwasy Trwała depilacja Pielęgnacja dłoni i stóp Fizjoterapia Trychologia Medycyna estetyczna

Laserowy remodeling 3D - NOWOŚĆ

Laserowy intensywny zabieg anti-age, po którym twarz natychmiastowo staje się oczyszczona, napięta i odżywiona. W zabiegu wykorzystujemy nowoczesną technologię Nd:Yag (neodymowo-jagową). Laserowy remodeling 3D rekomendujemy jako bankietowy zabieg liftingująco-oczyszczający zarówno dla kobiecej, jak i męskiej skóry.

Przebieg zabiegu: Oczyszczenie skóry SPA + laserowy remodeling 3D + odżywienie ampułką + aplikacja kremu dobranego przez kosmetologa do potrzeb skóry

Laserowy remodeling 3D to nasz autorski zabieg, więc nie znajdziesz go w żadnym innym salonie, ani klinice medycyny estetycznej. Przy użyciu zaawansowanych technik laserowych doprowadzamy do głębokiej regeneracji skóry. W wyniku zabiegu skóra staje się napięta, ujędrniona i wygładzona. Przy tym laserowy remodeling twarzy jest metodą całkowicie bezpieczną. Nasz laser emituje wiązkę laserową o aż trzech długościach fali: 532nm, 1064nm oraz 1320nm - to nowość na rynku nieinwazyjnej medycyny estetycznej. 

Czy laserowy remodeling 3D jest bolesny?

Oczyszczanie skóry SPA jest niezwykle przyjemne, a podczas etapu laserowego będziesz odczuwać mocne ciepło oraz umiarkowane ukłucia. Nie są one jednak na tyle uciążliwe, aby stosować krem znieczulający. Preferujemy niestosowanie kremu znieczulającego, aby zachować podczas zabiegu naturalne funkcje skóry i nie doprowadzać do obkurczania naczyń krwionośnych, w konsekwencji których wchłanianie odżywczej ampułki nie byłoby tak efektywne.

Czy do remodelingu laserowego należy się jakoś przygotować?

Nie jest wymagane specjalne przygotowanie. Rekomendujemy nie stosowanie makijażu w dniu zabiegu, aby skóra nie była obciążona, jednak zmycie makijażu przez kosmetologa w SPA bezpośrednio przed zabiegiem nie jest przeszkodą do wykonania zabiegu.

Jak będzie wyglądała skóra po zabiegu? Czy zalecany jest urlop w pracy po zabiegu?

Skóra po zabiegu laserowym będzie idelanie oczyszczona, złuszczona, napięta i odżywiona, a pory zwężone. Substancje odżywcze z ampułki i kremu wchłoną się błyskawicznie. Skóra może być zaczerwieniona i obrzęknięta, jednak stan ten nie powinien utrzymywać się dłużej niż kilka godzin, więc nie ma potrzeby wyłączenia z życia zawodowego i społecznego. 

Dla jakiego typu skóry rekomendowany jest laserowy remodeling 3D?

Zabieg idealnie sprawdzi się dla skóry dojrzałej, z pierwszymi oznakami starzenia, tracącej jędrność i zanieczyszczonej. Nie rekomendujemy wykonania zabiegu podczas występowania stanów zapalnych (aktywny trądzik).

Ile zabiegów należy wykonać w serii?

Zalecamy wykonanie kilku zabiegów w odstępach 21-28 dni.

Czy laserowy remodeling 3D jest zabiegiem całorocznym?

Tak, zabieg jest bezpieczny również w ciepłych i słonecznych okresach z zachowaniem wysokiej ochrony przeciwsłonecznej (SPF 30, który chroni skórę w ok. 97% lub SPF 50, który chroni w ok. 98%). Podczas zabiegu wyjaśnimy Ci, jak należy stosować krem ochronny, by w pełni skorzystać z jego właściwości.

  • Cena: Od 400 - szczegółowy cennik na dole strony
  • Kategoria: zabiegi na twarz, pielęgnacja przeciwzmarszczkowa, zabiegi dla mężczyzn, medycyna estetyczna
  • Typ skóry: sucha, tłusta, mieszana, dojrzała, wrażliwa, naczynkowa, normalna
  • Obszar zabiegowy: twarz, szyja, dekolt
  • Na problem: zmarszczki, zmarszczki mimiczne, opadający owal twarzy, utrata gęstości skóry, rozszerzone pory, skóra szara, skóra zmęczona, wielkie wyjście / specjalna okazja