Zabiegi Cennik

WYSZUKIWARKA ZABIEGÓW

Wybierz przynajmniej jedną kategorię,
a następnie kliknij szukaj

Wyszukaj po słowie kluczowym

Zabiegi
na twarz
Zabiegi
na ciało
Masaże i spa Rytuały Japońskie Dla mężczyzn Kwasy Trwała
depilacja
Pielęgnacja dłoni i stóp Fizjoterapia Trychologia Medycyna
estetyczna
Pakiety
zabiegowe
Zabiegi na twarz Zabiegi na ciało Masaże & SPA Rytuały japońskie Zabiegi dla mężczyzn Kwasy Trwała depilacja Pielęgnacja dłoni i stóp Fizjoterapia Trychologia Medycyna estetyczna

Nomelan Cafeico – NOWOŚĆ w walce z przebarwieniami

Nomelan Cafeico to unikatowy system rozjaśniający i kompleksowo upiększający skórę, który dostępny jest w postaci kilku-etapowego peelingu. Wyjątkowość Nomelan Cafeico polega na niezwykle skutecznym działaniu, a także możliwości spersonalizowania zabiegu. Można bowiem dopasować siłę złuszczania peelingu, a także skład peelingu do aktualnych potrzeb skóry.

Czym wyróżnia się zabieg Nomelan Cafeico?
Nomelan Cafeico to zestaw trzech peelingów, które nakładane są warstwowo. Zestaw obejmuje następujące preparaty: Nomelan Cafeico Step 0 dedykowany cerze wrażliwej, Nomelan Cafeico Forte o silnym działaniu odmładzającym, a także Nomelan Cafeico Bleaching o właściwościach rozjaśniających. 
Nomelan Cafeico Step 0 to peeling przygotowujący, przeznaczony do łączenia z innymi peelingami z linii Nomelan Cafeico, stanowiący kompozycję czterech związków aktywnych: rezorcyny,  kwasu salicylowego, kwasu mlekowego,  kwasu cytrynowego.
Związki te wykazują działanie keratolitycznie, skutecznie zmiękczając i złuszczając skórę, delikatnie ją rozjaśniając oraz nawilżając.

Nomelan Cafeico Forte 15% ma znacznie bogatszy skład, zawiera bowiem liczne kwasy o wszechstronnym działaniu odmładzającym. Jednym z najbardziej charakterystycznych składników tego unikatowego peelingu jest kwas kawowy – pochodna fenolu o niezwykle pożądanych właściwościach. Kwas ten blokuje aktywność tyrozynazy, czyli enzymu regulującego proces syntezy melaniny, przez co wykazuje silne działanie rozjaśniające. Ponadto kwas kawowy jest antyoksydantem chroniącym komórki przed negatywnym oddziaływaniem wolnych rodników na struktury białkowe, lipidowe i DNA – a to przekłada się na kompleksowe działanie ochronne i spowolnienie procesu starzenia się skóry. Kwas salicylowy złuszcza naskórek, a także redukuje zaskórniki, z kolei kwas fitowy nawilża i uelastycznia skórę. Kwas migdałowy wykazuje wszechstronny wpływ na skórę, intensyfikując syntezę kolagenu, rozjaśniając skórę oraz normalizując aktywność gruczołów łojowych. Kolejnymi cennymi składnikami peelingu Nomelan Cafeico Forte są kwas askorbinowy, czyli witamina C oraz kwas rozmarynowy o aktywności antyoksydacyjnej, a także retinol wykorzystywany z powodzeniem w pielęgnacji anti – aging.

Nomelan Cafeico Bleaching to peeling o silnych właściwościach rozjaśniających. Podobnie jak Nomelan Cofeico Forte zawiera kwasy: kawowy, salicylowy, fitowy, migdałowy oraz retinol. Dodatkowo skład peelingu wzbogacony jest o fenyloalaninę, kwas kojowy o działaniu antybakteryjnym, kwas ferulowy (antyoksydant) oraz kwas glikolowy pobudzający aktywność fibroblastów.

To właśnie tak bogaty, zróżnicowany skład rozmaitych związków aktywnych o komplementarnym działaniu sprawia, że Nomelan Cafeico to niezwykle skuteczna broń w walce z przebarwieniami i innymi niedoskonałościami skóry.

Kto powinien wykonać zabieg Nomelan Cofeico?
Nomelan Cofeico to peeling medyczny dedykowany przede wszystkim osobom dotkniętym zmianom barwnikowym skóry. Zaawansowana formuła peelingu i wysoka skuteczność zawartych w nim kwasów umożliwiają rozjaśnianie nie tylko piegów, ale także trudnych do usunięcia przebarwień w typie melasmy. Ten złożony peeling poradzi sobie także z przebarwieniami potrądzikowymi, pozapalnymi, plamami soczewicowatymi i niejednolitym kolorytem skóry spowodowanym innymi przyczynami. Substancje aktywne peelingu Nomelan Cofeico penetrują w głąb skóry, przez co możliwe jest nawet usuwanie przebarwień na poziomie skóry właściwej.
Przebarwienia skórne to nie jedyny problem dermatologiczny, który można rozwiązać z wykorzystaniem Nomelan Cafeico. Ta linia peelingów doskonale sprawdza się w kompleksowej terapii odmładzającej, obejmującej redukowanie oznak fotostarzenia się skóry, redukcji zmarszczek, ujędrniania, a także nawilżenia czy normalizowania wydzielania sebum.

Jak wygląda zabieg Nomelan Cofeico? I jakie są jego efekty?
Nomelan Cafeico to całkowicie nieinwazyjny, bezpieczny i bezbolesny zabieg, polegający na aplikowaniu odpowiednich preparatów na skórę. Pierwszym etapem zabiegu jest zaaplikowanie na oczyszczoną skórę preparatu Nomelan Cafeico Step 0. Po wyschnięciu preparatu nakładane sa kolejne warstwy kolejnego peelingu – Nomelan Cafeico Forte lub/i  Bleaching. Wybór preparatu oraz ilość aplikowanych warstw zależy od potrzeb skóry i oczekiwanego efektu zabiegu. Zazwyczaj aplikowane są 2 – 4 warstwy.
Ostatnim etapem terapii rozjaśniająco – odmładzającej Nomelan Cafeico jest aplikacja preparatu z retinolem Collagen Booster III, który klient powinien zmyć w domu po upływie 8 – 10 godzin. W kolejnych dniach po zabiegu klient powinien stosować nawilżające i ochronne produkty profesjonalne zalecone przy zabiegu, a także unikać podrażniania skóry, stosowania kosmetyków perfumowanych i zawierających w składzie alkohol. Konieczne jest także unikanie ekspozycji na słońce i stosowanie kremu SPF 50.  
  • Cena: Od 350 - szczegółowy cennik na dole strony
  • Na problem: zmarszczki, opadający owal twarzy, przebarwienia
Ta strona wykorzystuje pliki "cookies". Pozostając na niej, wyrażasz na to zgodę. Rozumiem