Zabiegi Cennik

WYSZUKIWARKA ZABIEGÓW

Wybierz przynajmniej jedną kategorię,
a następnie kliknij szukaj

Wyszukaj po słowie kluczowym

Zabiegi
na twarz
Zabiegi
na ciało
Masaże i spa Rytuały Japońskie Dla mężczyzn Kwasy Trwała
depilacja
Pielęgnacja dłoni i stóp Fizjoterapia Trychologia Medycyna
estetyczna
Pakiety
zabiegowe
Zabiegi na twarz Zabiegi na ciało Masaże & SPA Rytuały japońskie Zabiegi dla mężczyzn Kwasy Trwała depilacja Pielęgnacja dłoni i stóp Fizjoterapia Trychologia Medycyna estetyczna

Yasumi

Sieć gabinetów profesjonalnej pielęgnacji twarzy i ciała YASUMI powstała z myślą o osobach, które cenią piękny wygląd i dobre samopoczucie. W języku japońskim „yasumi” oznacza relaks, wakacje i właśnie dlatego w sieci YASUMI szereg oferowanych zabiegów ma charakter rytuałów, podczas których kosmetolodzy i fizjoterapeuci skutecznie dbają o ciało, stan ducha i ukojenie zmysłów.

Zabiegi wykonywane są z należytym pietyzmem, wyciszeniem i oprawą muzyczno–aromatyczną. Wykwalifikowany personel wspierany przez najnowsze technologie dobiera indywidualny program pielęgnacji. Wszystkie zabiegi wykonywane są w oparciu o najwyższej jakości preparaty YASUMI produkowane w czołowych francuskich i hiszpańskich laboratoriach.

Każdy gabinet YASUMI oferuje szeroki wachlarz zabiegów pielęgnacyjnych twarzy – oczyszczających, nawilżających, złuszczających, liftingujących i przeciwzmarszczkowych, pielęgnujących i modelujących sylwetkę, a także relaksacyjnych.

Personel

Katarzyna Meller – Manager Instytutu
Katarzyna Meller

Manager Instytutu

Z zawodu kosmetyczka i masażystka, z wielką pasją do kosmetyków i SPA. Uśmiechnięta optymistka, nie bojąca się wyzwań, otwarta na nowe doświadczenia, pomocna w każdej sytuacji. W gabinecie pełni funkcję managera, tym samym odpowiada na Wasze pytania i rozwiewa wątpliwości. Chętnie doradza przy wyborze zabiegów, bonów podarunkowych czy kosmetyków.  Czuwa nad jakością i wyjątkowością Instytutu. 
W wolnych chwilach uwielbia czytać książki i grać w planszówki.
Kasia w 2019 roku otrzymała tytuł:
TOP EXPERT YASUMI

Małgorzata Kucharska – Kosmetolog
Małgorzata Kucharska

Kosmetolog

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego i Wyższej szkoły Fizjoterapii we Wrocławiu. Kosmetolog, fachowiec cechujący się cierpliwością i perfekcyjnością. Każdego klienta traktuje indywidualnie dopasowując się do jego potrzeb i wymagań. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje biorąc udział w kursach i szkoleniach. Prywatnie miłośniczka zdrowego stylu życia, pasjonatka kosmetyki naturalnej, podróży i dobrej kuchni.

Monika Skalik – Kosmetolog
Monika Skalik

Kosmetolog

Magister kosmetologii, absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi oraz Wyższej Szkoły Fizjoterapii we Wrocławiu. Nieustannie pracuje nad swoim rozwojem. Perfekcjonistka i pasjonatka kosmetologii, co w połączeniu z indywidualnym podejściem do każdego klienta gwarantuje miłą atmosferę i profesjonalny dobór zabiegów oraz produktów do pielęgnacji domowej. Prywatnie miłośniczka włoskiej kuchni, muzyki elektronicznej lat 80-tych i dobrej książki, zafascynowana szczególnie historią przemysłu kosmetycznego oraz mody.
Monika
 w 2021 roku otrzymała tytuł:
TOP EXPERT YASUMI

Konstancja Wencel – Kosmetolog
Konstancja Wencel

Kosmetolog

Studia pierwszego stopnia skończyła w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Nysie, gdzie uzyskiwała wiedzę między innymi w zabiegach pielęgnacyjnych oraz relaksacyjnych na twarz i ciało. Trychologia była jej specjalizacją na studiach drugiego stopnia, które skończyła na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Z wielkim zaangażowaniem podchodzi do każdego Klienta i zabiegów, które wykonuje. Jej ulubionymi są kuracje przeciwtrądzikowe i rozjaśniające.
Zawsze uśmiechnięta i pełna pozytywnej energii. Poza kosmetologią jej drugą pasją jest muzyka, a w szczególności śpiew. Realizuje się wydając swoje pierwsze autorskie piosenki oraz tańcząc i śpiewając w Zespole Pieśni i Tańca Kalina.

Natalia Stec – Kosmetolog
Natalia Stec

Kosmetolog

Absolwentka Niepublicznej Wyższej Szkoły Medycznej we Wrocławiu. O wyborze kosmetologii zdecydowało zamiłowanie do pielęgnacji i upiększania twarzy i ciała oraz chęć pomocy ludziom poczuć się dobrze we własnym ciele. W pracy cechuje się zaangażowaniem i indywidualnym podejściem do każdego klienta oraz poszukuje najlepszych rozwiązań aby sprostać jego oczekiwaniom i osiągnąć zadowalający efekt. Jej zainteresowania zawodowe skupiają się wokół skór problematycznych i trądzikowych, a także związanych z nimi zaburzeń hormonalnych. Prywatnie kocha zwierzęta, podróże, dobrą książkę i jazdę na nartach.

 

Agata Strzałkowska – Fizjoterapeutka
Agata Strzałkowska

Fizjoterapeutka

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Magister fizjoterapii specjalizujący się w opiece okołoporodowej nad matką i dzieckiem oraz instruktor odnowy biologicznej. Zabiegi pielęgnacyjne ciała i masaże przez nią wykonywane charakteryzuje wyjątkowa, pełna komfortu atmosfera jak i dbałość o każdy szczegół. Agata wykonuje również Rytuał Masażu Japońskiego Twarzy. W pracy kieruje się zasadą indywidualnego i holistycznego podejścia do każdego klienta. Największą satysfakcję przynosi jej szczery uśmiech, zadowolenie i spełnienie oczekiwań gości Instytutu, co najbardziej motywuje do dalszego rozwoju. Prywatnie miłośniczka dobrej książki, aktywnego wypoczynku oraz mistrz wypieków.

Magdalena Zawiślak – Fizjoterapeutka
Magdalena Zawiślak

Fizjoterapeutka

Magister fizjoterapii, absolwentka Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Fizjoterapia jest jej pasją, dlatego stale szuka możliwości poszerzania swojej wiedzy i kompetencji. Doświadczenie zdobyte w placówkach medycznych i salonach SPA sprawia, że podczas zabiegów dba zarówno o samopoczucie fizyczne, jak i relaksującą atmosferę. Zwolenniczka holistycznego podejścia do zdrowia oraz równowagi życiowej. Jako osoba empatyczna i komunikatywna potrafi zrozumieć indywidualne potrzeby gości Instytutu i zaproponować najlepsze rozwiązania. Prywatnie miłośniczka psów, podróży i fotografii.

Olga Soja – Fizjoterapeutka
Olga Soja

Fizjoterapeutka

Z wykształcenia magister fizjoterapii. Ukończyła Akademię Wychowania Fizycznego we Wrocławiu.
Praca z ludźmi sprawia jej ogromną satysfakcję, dlatego chętnie służy pomocą. W pracy ceni sobie miłą atmosferę, stąd na jej twarzy zawsze gości uśmiech. Do każdego Klienta ma indywidualne podejście wkładając w wykonany zabieg całe serce. Praca w SPA przynosi jej relaks i ukojenie, które stara się przekazać klientom podczas wykonywania zabiegów i masaży. Po wizycie u Olgi poczujesz się jak nowonarodzona!
Jest instruktorką odnowy biologicznej z zamiłowaniem do ceremonii saunowych - aufguss. Wolny czas najchętniej spędza z dobrą książką w ręce. 

Magdalena Chojnacka – Masażystka / Kosmetyczka
Magdalena Chojnacka

Masażystka / Kosmetyczka

Doświadczony technik masażysta i technik usług kosmetycznych z zamiłowaniem do SPA. Z branżą wellness związana od wielu lat. Pasjonatka pracy z ciałem. Podczas zabiegów łączy relaks z pracą terapeutyczną, dbając o zachowanie  harmonii ciała i ducha. Urodzona optymistka chętnie dzieli się pozytywną energią :). Magda to osoba bardzo empatyczna i troskliwa, za co również cenią Ją klientki. W wolnych chwilach oddaje się wycieczkom małym i dużym. 

Partnerzy - strona w budowie Współpraca - strona w budowie
Ta strona wykorzystuje pliki "cookies". Pozostając na niej, wyrażasz na to zgodę. Rozumiem