Zabiegi Cennik

WYSZUKIWARKA ZABIEGÓW

Wybierz przynajmniej jedną kategorię,
a następnie kliknij szukaj

Wyszukaj po słowie kluczowym

Kupon na pierwszy zabieg:

20zł

Odbierz kupon

Zabiegi
na twarz
Zabiegi
na ciało
Masaże i spa Rytuały Japońskie Dla mężczyzn Kwasy Trwała
depilacja
Pielęgnacja dłoni i stóp Fizjoterapia Trychologia Medycyna
estetyczna
Pakiety
zabiegowe
Zabiegi na twarz Zabiegi na ciało Masaże & SPA Rytuały japońskie Zabiegi dla mężczyzn Kwasy Trwała depilacja Pielęgnacja dłoni i stóp Fizjoterapia Trychologia Medycyna estetyczna

Yasumi

Sieć gabinetów profesjonalnej pielęgnacji twarzy i ciała YASUMI powstała z myślą o osobach, które cenią piękny wygląd i dobre samopoczucie. W języku japońskim „yasumi” oznacza relaks, wakacje i właśnie dlatego w sieci YASUMI szereg oferowanych zabiegów ma charakter rytuałów, podczas których kosmetolodzy i fizjoterapeuci skutecznie dbają o ciało, stan ducha i ukojenie zmysłów.

Zabiegi wykonywane są z należytym pietyzmem, wyciszeniem i oprawą muzyczno–aromatyczną. Wykwalifikowany personel wspierany przez najnowsze technologie dobiera indywidualny program pielęgnacji. Wszystkie zabiegi wykonywane są w oparciu o najwyższej jakości preparaty YASUMI produkowane w czołowych francuskich i hiszpańskich laboratoriach.

Każdy gabinet YASUMI oferuje szeroki wachlarz zabiegów pielęgnacyjnych twarzy – oczyszczających, nawilżających, złuszczających, liftingujących i przeciwzmarszczkowych, pielęgnujących i modelujących sylwetkę, a także relaksacyjnych.

Personel

Katarzyna Meller – Manager Instytutu
Katarzyna Meller

Manager Instytutu

Z zawodu kosmetyczka i masażystka, z wielką pasją do kosmetyków i SPA. Uśmiechnięta optymistka, nie bojąca się wyzwań, otwarta na nowe doświadczenia, pomocna w każdej sytuacji. W gabinecie pełni funkcję managera, tym samym odpowiada na Wasze pytania i rozwiewa wątpliwości. Chętnie doradza przy wyborze zabiegów, bonów podarunkowych czy kosmetyków.  Czuwa nad jakością i wyjątkowością Instytutu. 
W wolnych chwilach uwielbia czytać książki i grać w planszówki.

Natalia Stec – Recepcjonistka
Natalia Stec

Recepcjonistka

Jest osobą ambitną i dokładną, ceniącą sobie kontakt z ludźmi. W Yasumi odpowiedzialna jest za recepcję, każdego klienta wita otwarcie i z uśmiechem, z chęcią odpowiada na Wasze pytania. Obecnie kształci się w kierunku kosmetologii, o wyborze tego kierunku zdecydowało zamiłowanie do pielęgnacji i upiększania twarzy i ciała oraz chęć pomocy ludziom poczuć się dobrze we własnym ciele. Kocha zwierzęta, podróże i jazdę na nartach. W wolnych chwilach lubi czytać kryminały i thrillery oraz grać w planszówki. 

 

 

Małgorzata Kucharska – Kosmetolog
Małgorzata Kucharska

Kosmetolog

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego i Wyższej szkoły Fizjoterapii we Wrocławiu. Kosmetolog, fachowiec cechujący się cierpliwością i perfekcyjnością. Każdego klienta traktuje indywidualnie dopasowując się do jego potrzeb i wymagań. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje biorąc udział w kursach i szkoleniach. Prywanie miłośniczka zdrowego stylu życia, pasjonatka kosmetyki naturalnej, podróży i dobrej kuchnii.

Monika Skalik – Kosmetolog
Monika Skalik

Kosmetolog

Magister kosmetologii, absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi oraz Wyższej Szkoły Fizjoterapii we Wrocławiu. Nieustannie pracuje nad swoim rozwojem. Perfekcjonistka i pasjonatka kosmetologii, co w połączeniu z wysoką kulturą osobistą i indywidualnym podejściem do każdego klienta gwarantuje miłą atmosferę i profesjonalny dobór zabiegów oraz produktów do pielęgnacji domowej. Prywatnie miłośniczka włoskiej kuchni, muzyki elektronicznej lat 80-tych i dobrej książki, zafascynowana szczególnie historią przemysłu kosmetycznego oraz mody.

Maja Harwat – Kosmetyczka / Fizjoterapeutka
Maja Harwat

Kosmetyczka / Fizjoterapeutka

Młoda, energiczna specjalistka z dużym doświadczeniem. Z zawodu technik usług kosmetycznych i magister fizjoterapii. Zaraża uśmiechem i pozytywnym nastawieniem do życia! W naszym Instytucie wykonuje głównie zabiegi pielęgnacyjne twarzy, dłoni i stóp oraz masaże całego ciała, co daje jej dużo satysfakcji. Kocha to co robi. Do każdego klienta podchodzi indywidualnie, co przejawia się w odpowiednim doborze zabiegów oraz kosmetyków pielęgnacyjnych. Człowiek wielu pasji, uwielbia dobrą muzykę, malarstwo, śpiewa i gra na skrzypcach.

Agata Strzałkowska – Fizjoterapeutka
Agata Strzałkowska

Fizjoterapeutka

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Magister fizjoterapii specjalizujący się w opiece okołoporodowej nad matką i dzieckiem oraz instruktor odnowy biologicznej. Zabiegi pielęgnacyjne ciała i masaże przez nią wykonywane charakteryzuje wyjątkowa, pełna komfortu atmosfera jak i dbałość o każdy szczegół. Agata wykonuje również Rytuał Masażu Japońskiego Twarzy. W pracy kieruje się zasadą indywidualnego i holistycznego podejścia do każdego klienta. Największą satysfakcję przynosi jej szczery uśmiech, zadowolenie i spełnienie oczekiwań gości Instytutu, co najbardziej motywuje do dalszego rozwoju. Prywatnie miłośniczka dobrej książki, aktywnego wypoczynku oraz mistrz wypieków.

Katarzyna Literska – Masażystka
Katarzyna Literska

Masażystka

Dyplomowany Technik Masażysta nieustannie podnoszący kwalifikacje. Posiada kurs masażu biurowego oraz ergonomii pracy. Bogate doświadczenie zawodowe zdobyte w placówkach medycznych, sportowych i relaksacyjnych sprawia, że trafnie ocenia stan zdrowia gości Instytutu oraz indywidualnie dobiera optymalny program pobudzenia i wzmocnienia naturalnych zdolności regeneracyjnych organizmu. Zawsze służy radą, która wprowadzona do życia codziennego zwielokrotni pozytywne efekty wykonanych zabiegów. Prywatnie pasjonuje się zdrowym odżywianiem, tańcem oraz sportem wplatanym pomiędzy obowiązki każdego dnia. Miłośniczka gór, zarówno latem, gdy oddaje się pieszym wędrówkom, jak i zimą, rozwijając umiejętności snowboardowe.

Magdalena Zawiślak – Fizjoterapeutka
Magdalena Zawiślak

Fizjoterapeutka

Magister fizjoterapii, absolwentka Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Fizjoterapia jest jej pasją, dlatego stale szuka możliwości poszerzania swojej wiedzy i kompetencji. Doświadczenie zdobyte w placówkach medycznych i salonach SPA sprawia, że podczas zabiegów dba zarówno o samopoczucie fizyczne, jak i relaksującą atmosferę. Zwolenniczka holistycznego podejścia do zdrowia oraz równowagi życiowej. Jako osoba empatyczna i komunikatywna potrafi zrozumieć indywidualne potrzeby gości Instytutu i zaproponować najlepsze rozwiązania. Prywatnie miłośniczka psów, podróży i fotografii.

Partnerzy - strona w budowie Współpraca - strona w budowie