Zabiegi Cennik

WYSZUKIWARKA ZABIEGÓW

Wybierz przynajmniej jedną kategorię,
a następnie kliknij szukaj

Wyszukaj po słowie kluczowym

Kupon na pierwszy zabieg:

20zł

Odbierz kupon

Zabiegi
na twarz
Zabiegi
na ciało
Masaże i spa Rytuały Japońskie Dla mężczyzn Kwasy Trwała
depilacja
Pielęgnacja dłoni i stóp Fizjoterapia Medycyna
estetyczna
Zabiegi na twarz Zabiegi na ciało Masaże & SPA Rytuały japońskie Zabiegi dla mężczyzn Kwasy Trwała depilacja Pielęgnacja dłoni i stóp Fizjoterapia Medycyna estetyczna

Yasumi

Sieć gabinetów profesjonalnej pielęgnacji twarzy i ciała YASUMI powstała z myślą o osobach, które cenią piękny wygląd i dobre samopoczucie. W języku japońskim „yasumi” oznacza relaks, wakacje i właśnie dlatego w sieci YASUMI szereg oferowanych zabiegów ma charakter rytuałów, podczas których kosmetolodzy i fizjoterapeuci skutecznie dbają o ciało, stan ducha i ukojenie zmysłów.

Zabiegi wykonywane są z należytym pietyzmem, wyciszeniem i oprawą muzyczno–aromatyczną. Wykwalifikowany personel wspierany przez najnowsze technologie dobiera indywidualny program pielęgnacji. Wszystkie zabiegi wykonywane są w oparciu o najwyższej jakości preparaty YASUMI produkowane w czołowych francuskich i hiszpańskich laboratoriach.

Każdy gabinet YASUMI oferuje szeroki wachlarz zabiegów pielęgnacyjnych twarzy – oczyszczających, nawilżających, złuszczających, liftingujących i przeciwzmarszczkowych, pielęgnujących i modelujących sylwetkę, a także relaksacyjnych.

Personel

Katarzyna Pelczarska – Kosmetyczka, Masażystka, Manager Instytutu
Katarzyna Pelczarska

Kosmetyczka, Masażystka, Manager Instytutu

Skończyła dwa kierunki w Medycznej Szkole w Bytomiu. Z Yasumi jest związana 4 lata. W pracy specjalizuje się w zabiegach pielęgnacyjnych i upiększających twarzy. Najwięcej radości sprawia jej masaż, głównie twarzy, szyi i dekoltu, co skutkuje niepowtarzalnym relaksem dla klienta. Cechuje ją delikatność oraz dbałość o szczegóły. Do każdego klienta podchodzi indywidualnie, co przejawia się w odpowiednim doborze zabiegów oraz kosmetyków pielęgnacyjnych. Jej hobby to bodypainting, fotografia i modeling.

Małgorzata Kucharska – Kosmetolog
Małgorzata Kucharska

Kosmetolog

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego i Wyższej szkoły Fizjoterapii we Wrocławiu. Kosmetolog, fachowiec cechujący się cierpliwością i perfekcyjnością. Każdego klienta traktuje indywidualnie dopasowując się do jego potrzeb i wymagań. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje biorąc udział w kursach i szkoleniach. Prywanie miłośniczka zdrowego stylu życia, pasjonatka kosmetyki naturalnej, podróży i dobrej kuchnii.

Monika Kołodziejczyk – Kosmetolog
Monika Kołodziejczyk

Kosmetolog

Absolwentka kosmetologii na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Nieustannie pracuje nad swoim rozwojem. Perfekcjonistka i pasjonatka kosmetologii, co w połączeniu z wysoką kulturą osobistą i indywidualnym podejściem do każdego klienta gwarantuje miłą atmosferę i profesjonalny dobór zabiegów oraz produktów do pielęgnacji domowej.

Marta Antczak – Fizjoterapeutka
Marta Antczak

Fizjoterapeutka

Zwolenniczka zdrowego stylu życia. W swojej pracy kieruje się indywidualnym i profesjonalnym podejściem do klienta, które wiąże się ze stworzeniem odpowiedniego klimatu przy masażu, a jednoczeście służy poradą jak zadbać o swój umysł i ciało.

Galina Liakhovets – Fizjoterapeutka
Galina Liakhovets

Fizjoterapeutka

Absolwentka Wyższej Szkoły Fizjoterapii we Wrocławiu. Urodziła się i dorastała na Ukrainie, w Polsce mieszka od 6 lat. Sprawianie przyjemności i relaksu dla ciała i umysłu poprzez masaż jest jej pasją. Uważa, że zdrowie i piękno idą w parze. Interesuje się kognitywistyką, językami obcymi oraz szyciem. 

Partnerzy - strona w budowie Współpraca - strona w budowie