Zabiegi Cennik

WYSZUKIWARKA ZABIEGÓW

Wybierz przynajmniej jedną kategorię,
a następnie kliknij szukaj

Wyszukaj po słowie kluczowym

Kupon na pierwszy zabieg:

20zł

Odbierz kupon

Zabiegi
na twarz
Zabiegi
na ciało
Masaże i spa Rytuały Japońskie Dla mężczyzn Kwasy Trwała
depilacja
Pielęgnacja dłoni i stóp Fizjoterapia Trychologia Medycyna
estetyczna
Pakiety
zabiegowe
Zabiegi na twarz Zabiegi na ciało Masaże & SPA Rytuały japońskie Zabiegi dla mężczyzn Kwasy Trwała depilacja Pielęgnacja dłoni i stóp Fizjoterapia Trychologia Medycyna estetyczna

PAKIETY ZABIEGOWE

PAKIET: wyszczuplający, redukujący tkankę tłuszczową
Pakiet polecamy osobom, którym zależy na wyraźnej redukcji ilości tkanki tłuszczowej, zmniejszeniu obwodu brzucha, talii, ud i pośladków. Proponujemy zabiegi, które wyraźnie zredukują ilość tkanki tłuszczowej, zmniejszą obwód wybranych partii ciała, zredukują cellulit oraz poprawią jakość skóry , zwiększą jej jędrność i gładkość.

Nature ID x 3
ElekroSlim z terapią ciepłem x 5
Platforma Dream Healther x 10
Endermomasaż BMS x 2
Cena pakietu: 1700 zł 1480 zł

Lipolaser x 10
Drenaż limfatyczny x 10
Platforma Dream Healther x 10
Cena pakietu: 2500 zł 1500 zł

PAKIET: antycellulitowy
Zabiegi w proponowanej przez nas kombinacji zmniejszą Twój cellulit, ujędrnią skórę, zapobiegną powstawaniu obrzęków i uczucia ciężkich nóg oraz usprawnią krążenie krwi w nogach. Łączymy skuteczne zabiegi wykorzystujące fale radiowe, masaż próżniowy i techniki drenujące. To wszystko zakańczamy odpowiednią pielęgnacją z dobranymi do Twojej skóry składnikami aktywnymi.

Nature ID x 2
Platforma Dream Healther x 10
Endermomasaż BMS x 5
Therma Slim x 3
Cena pakietu: 2260 2000 zł

Nature ID x 1
Endermomasaż BMS x 5
Therma Slim x 2
Cena pakietu: 1530 zł 1400 zł

PAKIET: drenujący
Pozbądź się obrzęków i opuchnięć! Ten pakiet jest stworzony z nieprzypadkowych zabiegów. Drenaż limfatyczny z wykorzystaniem urządzenia Doctor LIFE to bezpieczna, nieinwazyjna metoda masażu podciśnieniowego. Skuteczny drenaż limfatyczny usuwa toksyny z organizmu, jest sprawdzoną i szybką metodą pozbycia się obrzęków, będących wynikiem zastoju krwi i limfy. Wspomaga również walkę z cellulitem i zbędnymi kilogramami. Manualny drenaż limfatyczny wykonany przez fizjoterapeutkę wspomoże kurację sprzętową, zadziała uzupełniająco. Nature ID zastymuluje układ krwionośny i limfatyczny do pracy – to dzięki szczotce bambusowej i odpowiednio dobranym maskom przeciwobrzękowym.

Drenaż limfatyczny x 10
Czekoladowy zabieg ujędrniająo-relaksujący x 10
Hotai Body Wrap x1
Cena pakietu:1200 zł 1000 zł